SCS120PW24
SCS120PW24 TDK-Lambda
scs_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Description: AC/DC CONVERTER 24V 120W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 120W
Features: Adjustable Output, PFC
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.27" H (127.0mm x 76.2mm x 32.3mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 5 A
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 120W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 120W, Features: Adjustable Output, PFC, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.27" H (127.0mm x 76.2mm x 32.3mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCS120PW24 SCS120PW24 Виробник : TDK-Lambda scs_e.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 5A 120W 8-Pin
на замовлення 950 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
SCS120PW24 SCS120PW24 Виробник : TDK-LAMBDA scs_e.pdf Description: TDK-LAMBDA - SCS120PW24 - AC-DC CONVERTER, OPEN FRAME, 1 O/P, 120W
tariffCode: 85359000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: SCS120PW Series
на замовлення 112 шт:
на замовлення 950 шт:
SCS120PW24 SCS120PW24 Виробник : TDK scs_e.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 5A 120W 8-Pin
на замовлення 28 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
SCS120PW24 SCS120PW24 Виробник : TDK-Lambda scs_e.pdf Switching Power Supplies 120W 24V 5A AC-DC, 115-230VAC