SCT-NO.2-E5-0-50MM
SCT-NO.2-E5-0-50MM TE Connectivity / Raychem
ENG_CD_SCT_L.pdf
Виробник: TE Connectivity / Raychem
Heat Shrink Tubing & Sleeves SCT-NO.2-E5-0-50MM
на замовлення 13932 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - SCT-NO.2-E5-0-50MM - HEAT-SHRINK TUBING, 4:1, 0.355", BLACK, tariffCode: 85469010, Innendurchmesser nach Schrumpf - metrisch: 2.29mm, rohsCompliant: YES, Schrumpfverhältnis: 4:1, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Material d. Schrumpfschlauchs/-teils: Irradiated PO (Polyolefin), Innendurchmesser bei Lieferung - metrisch: 9.02mm, usEccn: EAR99, Farbe d. Schrumpfschlauchs/Formschrumpfteils: Black, euEccn: NLR, Länge - metrisch: 48.3mm, Produktpalette: SCT Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Innendurchmesser nach Schrumpf - imperial: 0.09", Länge - imperial: 1.9", directShipCharge: 25, Innendurchmesser bei Lieferung - imperial: 0.355", SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCT-NO.2-E5-0-50MM SCT-NO.2-E5-0-50MM Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=SCT&DocType=DS&DocLang=English Description: HEATSHRINK 0.355" X 0.164' BLACK
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.164' (50.00mm, 1.97")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.355" (9.02mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.090" (2.29mm)
Recovered Wall Thickness: 0.060" (1.52mm)
Shrink Temperature: 110°C
Part Status: Active
Shelf Life: 36 Months
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
SCT-NO.2-E5-0-50MM SCT-NO.2-E5-0-50MM Виробник : RAYCHEM - TE CONNECTIVITY 2145077.pdf Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - SCT-NO.2-E5-0-50MM - HEAT-SHRINK TUBING, 4:1, 0.355", BLACK
tariffCode: 85469010
Innendurchmesser nach Schrumpf - metrisch: 2.29mm
rohsCompliant: YES
Schrumpfverhältnis: 4:1
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Material d. Schrumpfschlauchs/-teils: Irradiated PO (Polyolefin)
Innendurchmesser bei Lieferung - metrisch: 9.02mm
usEccn: EAR99
Farbe d. Schrumpfschlauchs/Formschrumpfteils: Black
euEccn: NLR
Länge - metrisch: 48.3mm
Produktpalette: SCT Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Innendurchmesser nach Schrumpf - imperial: 0.09"
Länge - imperial: 1.9"
directShipCharge: 25
Innendurchmesser bei Lieferung - imperial: 0.355"