SCW03A-15
SCW03A-15 Mean-Well USA, Inc.
scw03-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Module DC-DC 1-OUT 15V 0.2A 3W 8-Pin
на замовлення 94 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 3W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 200mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції SCW03A-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW03A-15 SCW03A-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCW03-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 3W
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
SCW03A-15 SCW03A-15 Виробник : MEAN WELL SCW03-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 3W 9-18Vin 15Vout/20-200mA