SCW05C-12
SCW05-spec.pdf
Код товару: 155010
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SCW05C-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW05C-12 SCW05C-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCW05-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 5.6W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 470mA
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 5.6 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
SCW05C-12 SCW05C-12 Виробник : MEAN WELL SCW05-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 5W 36-72Vin 12Vout/47-470mA