SCW05C-15 Mean-Well USA, Inc.
SCW05-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Module DC-DC 1-OUT 15V 0.4A 6W 8-Pin
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 6W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 400mA, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції SCW05C-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW05C-15 SCW05C-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCW05-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 6W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 400mA
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
SCW05C-15 Виробник : MEAN WELL SCW05_spec-2402353.pdf Isolated DC/DC Converters 6W 36-72Vin 15V 80-400mA Reg TH