SCW08A-15
SCW08A-15 MEAN WELL
SCW08-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 8W 9-18VIN 15VOUT
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 8W, Features: OCP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 533mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 8 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW08A-15 SCW08A-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scw08-spec.pdf Module DC-DC 1-OUT 15V 0.533A 8W 8-Pin Tube
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
SCW08A-15 SCW08A-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCW08-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 8W
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 533mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 8 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV