SCW08C-12
SCW08C-12 MEAN WELL USA Inc.
SCW08-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 12V 8W
Features: OCP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 670mA
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 8 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 1393 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 8W, Features: OCP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 670mA, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 8 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW08C-12 SCW08C-12 Виробник : MEAN WELL SCW08-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 8W 36-72VIN 12VOUT
на замовлення 56 шт:
Кількість Ціна
SCW08C-12 SCW08C-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scw08-spec.pdf Module DC-DC 1-OUT 12V 0.67A 8W 8-Pin Tube
на замовлення 1 шт:
на замовлення 119 шт:
Мінімальне замовлення: 8
на замовлення 49 шт:
Мінімальне замовлення: 6
SCW08C-12
Додати до обраних Обраний товар
SCW08-spec.pdf Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
SCW08C-12 SCW08C-12 Виробник : MEAN WELL SCW08-spec.pdf DC/DC, 8W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: +12V/0.67А, ізоляція 1000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -25...+71 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SCW08C-12 SCW08C-12 Виробник : MEAN WELL SCW08-spec.pdf DC/DC, 8W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: +12V/0.67А, ізоляція 1000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -25...+71 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт