SCW12A-12
SCW12-spec.pdf
Код товару: 173966
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW12A-12 SCW12A-12 Виробник : MEAN WELL SCW12-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 12W 9-18Vin 12Vout 200-1000mA
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SCW12A-12 SCW12A-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCW12-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 12W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 471 шт:
Кількість Ціна
SCW12A-12 SCW12A-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scw12-spec.pdf Module DC-DC 1-OUT 12V 1A 12W 9-Pin
на замовлення 72 шт:
Мінімальне замовлення: 8
товару немає в наявності
SCW12A-12 SCW12A-12 Виробник : MEAN WELL SCW12-spec.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: +12B/1А, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 (31.8х20.3х12.2 мм), -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SCW12A-12 SCW12A-12 Виробник : MEAN WELL SCW12-spec.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: +12B/1А, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 (31.8х20.3х12.2 мм), -25...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт