SCW12B-12
SCW12B-12 MEAN WELL
SCW12-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole 12W 18-36Vin 12Vout 200-1000mA
на замовлення 99 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 12W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW12B-12 SCW12B-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCW12-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 12W
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 135 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SCW12B-12 SCW12B-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scw12-spec.pdf Module DC-DC 1-OUT 12V 1A 12W 9-Pin Tube
товару немає в наявності
SCW12B-12 SCW12B-12 Виробник : MEAN WELL SCW12-spec.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 12V/1А, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 (31.8х20.3х12.2 мм), -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SCW12B-12 SCW12B-12 Виробник : MEAN WELL SCW12-spec.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 12V/1А, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 (31.8х20.3х12.2 мм), -25...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт