SCW12B-15
SCW12B-15 MEAN WELL
SCW12-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 12W 18-36Vin 15Vout 160-800mA
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 12W, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 800mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції SCW12B-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW12B-15 SCW12B-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scw12-spec.pdf Module DC-DC 1-OUT 15V 0.8A 12W 9-Pin Tube
товару немає в наявності
SCW12B-15 SCW12B-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCW12-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 12W
Features: Remote On/Off, OCP, SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 800mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV