SCW12C-15
SCW12C-15 MEAN WELL USA Inc.
SCW12-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 12W
Features: Remote On/Off, OCP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 800mA
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 12W, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 800mA, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW12C-15 SCW12C-15 Виробник : MEAN WELL SCW12_SPEC-1388853.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 12W 36-72Vin 15Vout 160-800mA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SCW12C-15 SCW12C-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scw12-spec.pdf Module DC-DC 1-OUT 15V 0.8A 12W 9-Pin Tube
товару немає в наявності
SCW12C-15 SCW12C-15 Виробник : MEAN WELL SCW12-spec.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: +15B/0.8А, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 (31.8х20.3х12.2 мм), -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SCW12C-15 SCW12C-15 Виробник : MEAN WELL SCW12-spec.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: +15B/0.8А, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 (31.8х20.3х12.2 мм), -25...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт