SCW12W8-09
SCW12W8-09 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
DC/DC, 12W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: 9V/1.333А, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
Написати відгук
DC/DC, 12W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: 9V/1.333А, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції SCW12W8-09
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW12W8-09 SCW12W8-09 Виробник : MEAN WELL DC/DC, 12W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: 9V/1.333А, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт