SCW20A-05
SCW20A-05 MEAN WELL
SCW20-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 9-18Vin 5Vout 4000mA DIP24 Iso
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW20A-05 SCW20A-05 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCW20-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off
Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SCW20A-05 SCW20A-05 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 20W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 5VDC; Iout: 4000mA; DIP24
Output voltage: 5V DC
Power: 20W
Body dimensions: 31.8x20.3x12.2mm
Operating temperature: -40...80°C
Number of outputs: 1
Output current: 4A
Input voltage: 9...18V DC
Efficiency: 86%
Insulation voltage: 1.5kV DC
Switching frequency: 400kHz
Type of converter: DC/DC
Manufacturer series: SCW20
Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP
Case: DIP24
Mounting: THT
на замовлення 10 шт:
SCW20A-05 SCW20A-05 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scw20-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 1-OUT 5V 4A 20W 9-Pin DIP Module Tube
на замовлення 7 шт:
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 5 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SCW20A-05 SCW20A-05 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 5V/4000mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SCW20A-05 SCW20A-05 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 5V/4000mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт