SCW20A-12
SCW20A-12 Mean-Well USA, Inc.
scw20-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 1.666A 20W 9-Pin DIP Module Tube
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
DC/DC, 20W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 12V/1666mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції SCW20A-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW20A-12 SCW20A-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scw20-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 1.666A 20W 9-Pin DIP Module Tube
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SCW20A-12 SCW20A-12 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 12V/1666mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SCW20A-12 SCW20A-12 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 12V/1666mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SCW20A-12 SCW20A-12 Виробник : MEAN WELL Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 9-18Vin 12Vout 1666mA DIP24 Iso