SCW20A-15
SCW20A-15 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 9-18Vin 15Vout 1333mA DIP24 Iso
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
DC/DC, 20W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 15V/1333mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції SCW20A-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW20A-15 SCW20A-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scw20-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 1-OUT 15V 1.333A 20W 9-Pin DIP Module Tube
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 5 шт:
товару немає в наявності
SCW20A-15 SCW20A-15 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 15V/1333mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SCW20A-15 SCW20A-15 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 15V/1333mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт