SCW20B-05
SCW20B-05 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 18-36Vin 5Vout 4000mA DIP24 Iso
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 20W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 5VDC; Iout: 4000mA; DIP24, Output voltage: 5V DC, Power: 20W, Body dimensions: 31.8x20.3x12.2mm, Operating temperature: -40...80°C, Number of outputs: 1, Output current: 4A, Input voltage: 18...36V DC, Efficiency: 86%, Insulation voltage: 1.5kV DC, Switching frequency: 400kHz, Type of converter: DC/DC, Manufacturer series: SCW20, Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP, Case: DIP24, Mounting: THT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW20B-05 SCW20B-05 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 20W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 5VDC; Iout: 4000mA; DIP24
Output voltage: 5V DC
Power: 20W
Body dimensions: 31.8x20.3x12.2mm
Operating temperature: -40...80°C
Number of outputs: 1
Output current: 4A
Input voltage: 18...36V DC
Efficiency: 86%
Insulation voltage: 1.5kV DC
Switching frequency: 400kHz
Type of converter: DC/DC
Manufacturer series: SCW20
Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP
Case: DIP24
Mounting: THT
на замовлення 40 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SCW20B-05 SCW20B-05 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scw20-spec.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 4A 20W 9-Pin DIP Module Tube
на замовлення 63 шт:
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SCW20B-05 SCW20B-05 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 5V/4000mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SCW20B-05 SCW20B-05 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 5V/4000mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт