SCW20B-12
SCW20B-12 MEAN WELL
SCW20-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 18-36Vin 12Vout 1666mA DIP24 Iso
на замовлення 96 шт:
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 1.666A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції SCW20B-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW20B-12 SCW20B-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scw20-spec.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 1.666A 20W 9-Pin DIP Module Tube
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SCW20B-12 SCW20B-12 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 12V/1666mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SCW20B-12 SCW20B-12 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 12V/1666mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SCW20B-12 SCW20B-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCW20-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off
Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 1.666A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV