SCW20C-05
SCW20C-05 Mean-Well USA, Inc.
scw20-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 4A 20W 9-Pin DIP Module Tube
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 20W, Вхід: 36-75VDC, Вихід: 5V/4000mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції SCW20C-05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW20C-05 SCW20C-05 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scw20-spec.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 4A 20W 9-Pin DIP Module Tube
на замовлення 3 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SCW20C-05 SCW20C-05 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 36-75VDC, Вихід: 5V/4000mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SCW20C-05 SCW20C-05 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 36-75VDC, Вихід: 5V/4000mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SCW20C-05 SCW20C-05 Виробник : MEAN WELL Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 36-75Vin 5Vout 4000mA DIP24 Iso