SCW20C-15
SCW20C-15 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 36-75Vin 15Vout 1333mA DIP24 Iso
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
DC/DC, 20W, Вхід: 36-75VDC, Вихід: 15V/1333mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCW20C-15 SCW20C-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scw20-spec.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 15V 1.333A 20W 9-Pin DIP Module Tube
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SCW20C-15 SCW20C-15 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 36-75VDC, Вихід: 15V/1333mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SCW20C-15 SCW20C-15 Виробник : MEAN WELL SCW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 36-75VDC, Вихід: 15V/1333mA, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+80 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт