SCWN03A-12
SCWN03A-12 MEAN WELL
SCWN03,DCWN03-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 9-18Vin 12Vout 250mA DIP24 Reg Iso
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 3W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, UVLO, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 250mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCWN03A-12 SCWN03A-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCWN03,DCWN03-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 3W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP, UVLO
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 250mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SCWN03A-12 SCWN03A-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scwn03dcwn03-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 0.25A 3W 8-Pin DIP Module Tube
на замовлення 67 шт:
Мінімальне замовлення: 14
товару немає в наявності
SCWN03A-12 Виробник : MEAN WELL SCWN03%2CDCWN03-spec.pdf DC/DC, 3W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 12V/0.25А, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х10.2 мм, -40...+90 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SCWN03A-12 Виробник : MEAN WELL SCWN03%2CDCWN03-spec.pdf DC/DC, 3W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 12V/0.25А, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х10.2 мм, -40...+90 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт