SCWN03A-15
SCWN03A-15 MEAN WELL USA Inc.
SCWN03,DCWN03-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 3W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 9-18Vin 15Vout 200mA DIP24 Reg Iso.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCWN03A-15 SCWN03A-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scwn03dcwn03-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 1-OUT 15V 0.2A 3W 8-Pin DIP Module Tube
на замовлення 74 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
на замовлення 36 шт:
Мінімальне замовлення: 12
SCWN03A-15 SCWN03A-15 Виробник : MEAN WELL SCWN03,DCWN03-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 9-18Vin 15Vout 200mA DIP24 Reg Iso