SCWN03B-15
SCWN03B-15 MEAN WELL
SCWN03,DCWN03-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole 18-36Vin 15Vout 200mA DIP24 Reg Iso
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 3W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, UVLO, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 200mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCWN03B-15 Виробник : MEAN WELL SCWN03,DCWN03-spec.pdf DC-DC Converte; Isolated; Regulated; Single Output; 3W; 200mA; 15V; 3kV; 18V~36V; -40°C~90°C; EFF 86%; SCWN03B-15 ZT PSCWN03B-15
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SCWN03B-15 SCWN03B-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCWN03,DCWN03-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 3W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP, UVLO
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV