SCWN03C-12
SCWN03C-12 MEAN WELL
SCWN03,DCWN03-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 36-72Vin 12Vout 250mA DIP24 Reg Iso
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCWN03C-12 SCWN03C-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCWN03,DCWN03-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 3W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SCWN03C-12 SCWN03C-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scwn03dcwn03-spec.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 0.25A 3W 8-Pin DIP Module Tube
на замовлення 34 шт:
Мінімальне замовлення: 14