SCWN03C-15
SCWN03C-15 MEAN WELL
SCWN03,DCWN03-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 36-72Vin 15Vout 200mA DIP24 Reg Iso
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції SCWN03C-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCWN03C-15 SCWN03C-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scwn03dcwn03-spec.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 15V 0.2A 3W 8-Pin DIP Module Tube
товару немає в наявності
SCWN03C-15 SCWN03C-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCWN03,DCWN03-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 3W