SCWN03E-15
SCWN03E-15 MEAN WELL
SCWN03,DCWN03-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 4.5-9Vin 15Vout 200mA DIP24 Reg Iso
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCWN03E-15 SCWN03E-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCWN03,DCWN03-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 3W
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SCWN03E-15 SCWN03E-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scwn03dcwn03-spec.pdf Module DC-DC 5VIN 1-OUT 15V 0.2A 3W 8-Pin DIP Module Tube
на замовлення 3 шт: