SCWN06B-15
SCWN06B-15 Mean-Well USA, Inc.
scwn06dcwn06-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 0.4A 6W 8-Pin DIP Module Tube
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 6W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, UVLO, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, EAC, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 400mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCWN06B-15 SCWN06B-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scwn06dcwn06-spec.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 0.4A 6W 8-Pin DIP Module Tube
на замовлення 223 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SCWN06B-15 SCWN06B-15 Виробник : MEAN WELL SCWN06%2CDCWN06-spec.pdf DC/DC, 6W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 15V/400mA, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х10.2 мм, -40...+90 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SCWN06B-15 SCWN06B-15 Виробник : MEAN WELL SCWN06%2CDCWN06-spec.pdf DC/DC, 6W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 15V/400mA, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х10.2 мм, -40...+90 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SCWN06B-15 SCWN06B-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCWN06%2CDCWN06_Series_Ds.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 6W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP, UVLO
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 400mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
SCWN06B-15 SCWN06B-15 Виробник : MEAN WELL SCWN06%2CDCWN06_Series_Ds.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 6W 18-36Vin 15Vout 400mA DIP24 Iso