SCWN06C-15
SCWN06C-15 Mean-Well USA, Inc.
scwn06dcwn06-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 15V 0.4A 6W 8-Pin DIP Module Tube
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
DC/DC, 6W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: 15V/400mA, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х10.2 мм, -40...+90 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції SCWN06C-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCWN06C-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCWN06,DCWN06_Series_Ds.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 6W
на замовлення 77 шт:
SCWN06C-15 SCWN06C-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scwn06dcwn06-spec.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 15V 0.4A 6W 8-Pin DIP Module Tube
товару немає в наявності
SCWN06C-15 SCWN06C-15 Виробник : MEAN WELL SCWN06%2CDCWN06-spec.pdf DC/DC, 6W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: 15V/400mA, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х10.2 мм, -40...+90 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SCWN06C-15 SCWN06C-15 Виробник : MEAN WELL SCWN06%2CDCWN06-spec.pdf DC/DC, 6W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: 15V/400mA, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х10.2 мм, -40...+90 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SCWN06C-15 SCWN06C-15 Виробник : MEAN WELL SCWN06,DCWN06_Series_Ds.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 6W 36-72Vin 15Vout 400mA DIP24 Iso