SD-1000H-12
SD-1000-spec.pdf
Код товару: 202746
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD-1000H-12 SD-1000H-12 Виробник : MEAN WELL SD-1000-spec.pdf DC/DC Converters - Chassis Mount 720W 12V 60A 72-144Vin
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SD-1000H-12 SD-1000H-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SD-1000-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 12V 720W
Packaging: Box
Power (Watts): 720W
Size / Dimension: 11.61" L x 5.00" W x 1.61" H (295.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 144V
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 60A
Voltage - Input (Min): 72V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2 kV
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
SD-1000H-12 SD-1000H-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. sd-1000-spec.pdf Module DC-DC 96VIN 1-OUT 12V 60A 720W 13-Pin
на замовлення 3 шт:
товару немає в наявності
SD-1000H-12 SD-1000H-12 Виробник : MEAN WELL 2547997.pdf Description: MEAN WELL - SD-1000H-12 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, ITE, 2:1, 720 W, 1 Ausgang, 12 V, 60 A
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 72V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 41mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 96V
Tiefe: 295mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Breite: 127mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 2kV
DC-Eingangsspannung, max.: 144V
DC/DC-Wandlermontage: Panel
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: Gehäust
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: SD-1000 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 60A
Eingangsverhältnis: 2:1
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 720W
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
SD-1000H-12 Виробник : MEAN WELL SD-1000-spec.pdf DC/DC, 720W, Вхід: 72-144VDC, Вихід: 12V/60А, ізоляція 2000VAC, розміри 295х127х41мм, -20...+60 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SD-1000H-12 Виробник : MEAN WELL SD-1000-spec.pdf DC/DC, 720W, Вхід: 72-144VDC, Вихід: 12V/60А, ізоляція 2000VAC, розміри 295х127х41мм, -20...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт