SD-100D-12
SD-100D-12 MEAN WELL USA Inc.
SD-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 12V 102W
Packaging: Box
Power (Watts): 102W
Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 144V
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 8.5A
Voltage - Input (Min): 72V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 34 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - SD-100D-12 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, ITE, 2:1, 102 W, 1 Ausgang, 12 V, 8.5 A, tariffCode: 85044095, DC-Eingangsspannung, min.: 72V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Höhe: 38mm, Nominelle DC-Eingangsspannung: 96V, Tiefe: 199mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, Breite: 98mm, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Fest, Isolationsspannung: 1.5kV, DC-Eingangsspannung, max.: 144V, DC/DC-Wandlermontage: Panel, euEccn: NLR, DC/DC-Wandler: Gehäust, Ausgangsregelung: -, Produktpalette: SD-100 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 8.5A, Eingangsverhältnis: 2:1, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Ausgangsleistung, max.: 102W, SVHC: No SVHC (12-Jan-2017).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD-100D-12 SD-100D-12 Виробник : MEAN WELL SD-100-spec.pdf DC/DC Converters - Chassis Mount 102W 12V 8.5A 72-144VDCor85-132VAC
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Description: Converter: DC/DC; 102W; Uin: 72÷144VDC; Uout: 12VDC; Iout: 8.5A; SD
Operating temperature: -10...60°C
Mounting: for building in
Caution!: rated parameters obtained at full load
Body dimensions: 199x98x38mm
Number of outputs: 1
Output current: 8.5A
Output voltage: 12V DC
Input voltage: 72...144V DC
Efficiency: 80%
Power: 102W
Insulation voltage: 2kV
Type of converter: DC/DC
на замовлення 15 шт:
SD-100D-12 SD-100D-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. sd-100-spec.pdf Module DC-DC 96VIN 1-OUT 12V 8.5A 102W 7-Pin
на замовлення 18 шт:
Мінімальне замовлення: 4
SD-100D-12 SD-100D-12 Виробник : MEAN WELL 2642522.pdf Description: MEAN WELL - SD-100D-12 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, ITE, 2:1, 102 W, 1 Ausgang, 12 V, 8.5 A
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 72V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 38mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 96V
Tiefe: 199mm
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Breite: 98mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 1.5kV
DC-Eingangsspannung, max.: 144V
Produktpalette: SD-100 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 8.5A
Eingangsverhältnis: 2:1
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 102W
SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
на замовлення 1 шт:
на замовлення 112 шт:
Мінімальне замовлення: 4
SD-100D-12
Додати до обраних Обраний товар
SD-100-spec.pdf Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SD-100D-12 SD-100D-12 Виробник : MEAN WELL SD-100-spec.pdf DC/DC, 102W, Вхід: 72-144VDC, Вихід: 12V/8.5А, ізоляція 1500VAC, розміри 199х98х38мм, -10...+60 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SD-100D-12 SD-100D-12 Виробник : MEAN WELL SD-100-spec.pdf DC/DC, 102W, Вхід: 72-144VDC, Вихід: 12V/8.5А, ізоляція 1500VAC, розміри 199х98х38мм, -10...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт