Продукція > KYOCERA AVX > SD0805S040S0R1
SD0805S040S0R1
SD0805S040S0R1 KYOCERA AVX
schottky.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 100MA 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 100mA
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 40 V
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 100MA 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 100mA, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 40 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD0805S040S0R1 SD0805S040S0R1 Виробник : KYOCERA AVX schottky.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 40V 100MA 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
SD0805S040S0R1 SD0805S040S0R1 Виробник : KYOCERA AVX schottky.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 40V 0.1A SIZE 0805
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 3 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
SD0805S040S0R1 SD0805S040S0R1 Виробник : KYOCERA AVX Components schottky.pdf Diode Schottky 40V 0.1A 2-Pin Case 0805(2012Metric)
товару немає в наявності