Продукція > EATON > SD10-330-R
SD10-330-R
SD10-330-R Eaton
eatonsdmetalizedshieldeddrumcorepowerinductorsdatasheet.pdf
Виробник: Eaton
Inductor Power Shielded Drum Core 32.2uH/33uH 20% 100KHz Ferrite 0.412A 0.9807Ohm DCR 2020 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SD10-330-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD10-330-R Виробник : Eaton BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density.pdf Description: FIXED IND 33UH 412MA 980.7 MOHM
товару немає в наявності
SD10-330-R Виробник : Bussmann / Eaton BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density-348740.pdf Fuse Holder Accessories 33uH 0.42A 0.98ohms