Продукція > KYOCERA AVX > SD2010S100S1R0
SD2010S100S1R0
SD2010S100S1R0 KYOCERA AVX
schottky.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 1A 2010
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: 2010/DO-214AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 100 V
на замовлення 36000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 1A 2010, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: 2010/DO-214AC, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD2010S100S1R0 SD2010S100S1R0 Виробник : KYOCERA AVX schottky.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 1A 2010
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
SD2010S100S1R0 SD2010S100S1R0 Виробник : KYOCERA AVX schottky.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V 1A SIZE 2010
Мінімальне замовлення: 7
SD2010S100S1R0 SD2010S100S1R0 Виробник : KYOCERA AVX Components schottky.pdf Diode Schottky 100V 1A 2-Pin Case 2010