SD2024M00020T1521005
SD2024M00020T1521005 Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
JWT49S-SMD%20Spec.pdf
Виробник: Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
Description: 49S/SMD 24M 20PF 10 30 -20/70 25
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 20 Ohms
Frequency: 24 MHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 49S/SMD 24M 20PF 10 30 -20/70 25, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 20 Ohms, Frequency: 24 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD2024M00020T1521005 SD2024M00020T1521005 Виробник : Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd. JWT49S-SMD%20Spec.pdf Description: 49S/SMD 24M 20PF 10 30 -20/70 25
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 24 MHz