Продукція > KYOCERA AVX > SD2114S040S3R0
SD2114S040S3R0
SD2114S040S3R0 KYOCERA AVX
schottky.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 3A 2114
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 3A
Supplier Device Package: 2114/DO-214AA
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 40 V
на замовлення 4597 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 3A 2114, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 3A, Supplier Device Package: 2114/DO-214AA, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 40 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD2114S040S3R0 SD2114S040S3R0 Виробник : KYOCERA AVX schottky.pdf Schottky Diodes & Rectifiers DIODE SCHOTTKY 40V 3 0A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
SD2114S040S3R0 SD2114S040S3R0 Виробник : KYOCERA AVX schottky.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 40V 3A 2114
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky