Продукція > KYOCERA AVX > SD2114S040S5R0
SD2114S040S5R0
SD2114S040S5R0 KYOCERA AVX
schottky.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 5A 2114
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 5A
Supplier Device Package: 2114/DO-214AA
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 550 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 40 V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 5A 2114, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 5A, Supplier Device Package: 2114/DO-214AA, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 550 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 40 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD2114S040S5R0 SD2114S040S5R0 Виробник : KYOCERA AVX schottky.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 40V 5A 2114
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
SD2114S040S5R0 SD2114S040S5R0 Виробник : KYOCERA AVX schottky.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 40V 5A SIZE 2114
Мінімальне замовлення: 5
SD2114S040S5R0 SD2114S040S5R0 Виробник : KYOCERA AVX Components schottky.pdf Diode Schottky 40V 5A 2-Pin Case 2114