Продукція > EATON > SD25-1R5-R
SD25-1R5-R
SD25-1R5-R Eaton
-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Виробник: Eaton
Inductor Power Shielded Drum Core 1.61uH/1.5uH 20% 100KHz Ferrite 3.12A 0.0274Ohm DCR 2020 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SD25-1R5-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD25-1R5-R SD25-1R5-R Виробник : Eaton BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 3.12A 27.4 MOHM
товару немає в наявності
SD25-1R5-R Виробник : Bussmann / Eaton eaton_sd_metalized_shielded_drum_core_power_induct-1608839.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH 3.23A 0.0274ohms