Продукція > EATON > SD25-330-R
SD25-330-R
SD25-330-R Eaton
-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Виробник: Eaton
Inductor Power Shielded Drum Core 33.07uH/33uH 20% 100KHz Ferrite 1.11A 0.2149Ohm DCR 2020 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SD25-330-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD25-330-R SD25-330-R Виробник : Eaton BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.11A 214.9 MOHM
товару немає в наявності
SD25-330-R Виробник : Bussmann / Eaton BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density-348740.pdf Fuse Holder Accessories 33uH 0.711A 0.2149ohms