Продукція > SD2 > SD25-471-R
SD25-471-R
BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density.pdf
Виробник:
на замовлення 83645 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SD25-471-R
Fuse Holder Accessories 470uH 0.184A 3.1ohms.
Інші пропозиції SD25-471-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD25-471-R SD25-471-R Виробник : Eaton BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density.pdf Description: FIXED IND 470UH 293MA 3.1 OHM
товару немає в наявності
SD25-471-R Виробник : Bussmann / Eaton BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density-348740.pdf Fuse Holder Accessories 470uH 0.184A 3.1ohms