Продукція > SD2 > SD25-680-R
SD25-680-R
BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density.pdf
Виробник:
на замовлення 91300 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SD25-680-R
Description: FIXED IND 68UH 741MA 485 MOHM.
Інші пропозиції SD25-680-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD25-680-R SD25-680-R Виробник : Eaton BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density.pdf Description: FIXED IND 68UH 741MA 485 MOHM
товару немає в наявності
SD25-680-R Виробник : Bussmann / Eaton eaton-sd-metalized-shielded-drum-core-power-induct-1608839.pdf Fixed Inductors 68uH 0.482A 0.485ohms