Продукція > SD3 > SD3814-2R2-R
SD3814-2R2-R
Bus_Elx_PM_4318_SD38_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 4150 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SD3814-2R2-R
Description: FIXED IND 2.2UH 1.43A 77 MOHM.
Інші пропозиції SD3814-2R2-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD3814-2R2-R SD3814-2R2-R Виробник : Eaton - Electronics Division Bus_Elx_PM_4318_SD38_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.43A 77 MOHM