Продукція > FAIRVIEW MICROWAVE > SDA-400-030-0100-K
SDA-400-030-0100-K
SDA-400-030-0100-K Fairview Microwave
SDA-400-030-0100-K.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: PROGRAM ATTN 2.92MM JACK 100MHZ-
Power (Watts): 24dBm
Packaging: Bag
Package / Case: 2.92mm In-Line Module
Attenuation Value: 0dB ~ 30dB
Frequency Range: 100 MHz ~ 40 GHz
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PROGRAM ATTN 2.92MM JACK 100MHZ-, Power (Watts): 24dBm, Packaging: Bag, Package / Case: 2.92mm In-Line Module, Attenuation Value: 0dB ~ 30dB, Frequency Range: 100 MHz ~ 40 GHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDA-400-030-0100-K Виробник : Fairview Microwave Inc. SDA-400-030-0100-K.pdf SDA-400-030-0100-K
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
SDA-400-030-0100-K SDA-400-030-0100-K Виробник : Fairview Microwave SDA_400_030_0100_K.pdf Attenuators - Interconnects 0 to 30 dB 5 Bit Programmable TTL Controlled Step Attenuator With a 1 dB Step 2.92mm Female To 2.92mm Female From 100 MHz To 40 GHz