SDC-1050-CI Bivar Inc.
SDC-XXX-CI.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: CARD GUIDE COND INSERT 10.5" NAT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Racks & Rack Cabinet Accessories Snap-In Card Guide, Conductive Insert, 10.5 in. Length, 0.075 Slot Width, Nylon, 94V-2, Natural.
Інші пропозиції SDC-1050-CI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDC-1050-CI SDC-1050-CI Виробник : Bivar SDC_XXX_CI-2302364.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories Snap-In Card Guide, Conductive Insert, 10.5 in. Length, 0.075 Slot Width, Nylon, 94V-2, Natural