SDC243U24BK
SDC243U24BK Hammond Manufacturing
sdc
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: RACK STEEL 24.5X21X7.25 BLACK
Packaging: Box
Color: Black
Material: Metal, Steel
Style: Enclosed, Bottom, Sides, Top
Type: Cabinet Rack
Dimensions - Overall: 24.500" L x 21.000" W x 7.250" H (622.30mm x 533.40mm x 184.15mm)
Mounting Rails: Two Pair
Ventilation: Non-Vented
Number of Units: 3U
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RACK STEEL 24.5X21X7.25 BLACK, Packaging: Box, Color: Black, Material: Metal, Steel, Style: Enclosed, Bottom, Sides, Top, Type: Cabinet Rack, Dimensions - Overall: 24.500" L x 21.000" W x 7.250" H (622.30mm x 533.40mm x 184.15mm), Mounting Rails: Two Pair, Ventilation: Non-Vented, Number of Units: 3U.
Інші пропозиції SDC243U24BK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDC243U24BK SDC243U24BK Виробник : Hammond Manufacturing sdc-1093548.pdf Racks & Rack Cabinets MULTI-USE CABINET 3U 24W 24.5"D