SDCHA1V5020-5R6-R
SDCHA1V5020-5R6-R Eaton - Electronics Division
eaton-sdcha1v50-automotive-semi-shielded-power-inductor-data-sheet-elx1095-en.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: IND SMD POWER 5.6UH 2.1A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 69mOhm
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Material - Core: Nickel Zinc Ferrite (NiZn)
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A
на замовлення 4562 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND SMD POWER 5.6UH 2.1A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 69mOhm, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Material - Core: Nickel Zinc Ferrite (NiZn), Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 2.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDCHA1V5020-5R6-R SDCHA1V5020-5R6-R Виробник : Eaton - Electronics Division eaton-sdcha1v50-automotive-semi-shielded-power-inductor-data-sheet-elx1095-en.pdf Description: IND SMD POWER 5.6UH 2.1A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 69mOhm
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A