SDCHA1V6045-3R3-R
SDCHA1V6045-3R3-R Eaton - Electronics Division
eaton-sdcha1v60-automotive-semi-shielded-power-inductor-data-sheet-elx1096-en.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: IND SMD POWER 3.3UH 5.0A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 21mOhm
Frequency - Self Resonant: 45MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 7.8A
Material - Core: Nickel Zinc Ferrite (NiZn)
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5 A
на замовлення 1222 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND SMD POWER 3.3UH 5.0A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Semi-Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 21mOhm, Frequency - Self Resonant: 45MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 7.8A, Material - Core: Nickel Zinc Ferrite (NiZn), Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDCHA1V6045-3R3-R SDCHA1V6045-3R3-R Виробник : Eaton - Electronics Division eaton-sdcha1v60-automotive-semi-shielded-power-inductor-data-sheet-elx1096-en.pdf Description: IND SMD POWER 3.3UH 5.0A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
DC Resistance (DCR): 21mOhm
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5 A