Продукція > SAMTEC > SDL-110-T-39
SDL-110-T-39
SDL-110-T-39 Samtec
Виробник: Samtec
IC & Component Sockets .100" Low Profile Double Row Screw Machine Socket Strip
на замовлення 178 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .100" LOW PROFILE DOUBLE ROW SCR, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 20, Style: Board to Board, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: 30.0µin (0.76µm), Contact Length - Post: 0.110" (2.79mm), Insulation Height: 0.050" (1.27mm), Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції SDL-110-T-39
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDL-110-T-39 SDL-110-T-39 Виробник : Samtec sl.pdf Conn Socket Strip SKT 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 6 шт:
товару немає в наявності
SDL-110-T-39 Виробник : Samtec Inc. Description: .100" LOW PROFILE DOUBLE ROW SCR
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 20
Style: Board to Board
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: 30.0µin (0.76µm)
Contact Length - Post: 0.110" (2.79mm)
Insulation Height: 0.050" (1.27mm)
Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm)