SDM30-12S15
SDM30-12S15 MEAN WELL USA Inc.
SDM30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 26W
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.63" H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 1.7A
Voltage - Input (Min): 9.2V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 26 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 96 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 26W, Packaging: Box, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.63" H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 1.7A, Voltage - Input (Min): 9.2V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 26 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDM30-12S15 SDM30-12S15 Виробник : MEAN WELL SDM30-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 25.5W 12Vin 15Vout 1.7A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SDM30-12S15 SDM30-12S15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. sdm30-spec.pdfpdfjs.pdf Module DC-DC 12VIN 1-OUT 15V 1.7A 25.5W 6-Pin
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 5