SDM30-12S3 Mean-Well USA, Inc.
SDM30-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 3.3V 5A 16.5W 6-Pin
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 17W, Packaging: Box, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.63" H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Input (Min): 9.2V, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 17 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції SDM30-12S3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDM30-12S3 SDM30-12S3 Виробник : MEAN WELL SDM30-spec.pdf DC/DC, 30W, Вход: 9.2-18VDC, Выход: +3.3V/5А, изоляция 1000VDC, корпус 50,8х50,8х16,0мм, -25...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SDM30-12S3 SDM30-12S3 Виробник : MEAN WELL SDM30-spec.pdf DC/DC, 30W, Вход: 9.2-18VDC, Выход: +3.3V/5А, изоляция 1000VDC, корпус 50,8х50,8х16,0мм, -25...+85 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SDM30-12S3 SDM30-12S3 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SDM30-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 17W
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.63" H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Input (Min): 9.2V
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 17 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
SDM30-12S3 SDM30-12S3 Виробник : MEAN WELL SDM30-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 16.5W 12Vin 3.3Vout 5A