SDM30-24S12
SDM30-spec.pdf
Код товару: 176268
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDM30-24S12 SDM30-24S12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SDM30-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 30W
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.63" H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 141 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SDM30-24S12 SDM30-24S12 Виробник : MEAN WELL SDM30-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W 24Vin 12Vout 2.5A
на замовлення 168 шт:
Кількість Ціна
SDM30-24S12 SDM30-24S12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. sdm30-spec.pdfpdfjs.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W 6-Pin