SDM30-24S15
SDM30-24S15 MEAN WELL
SDM30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC, 30W, Вход: 18-36VDC, Выход: +15VDC 2.0А, -25...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 30W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.63" H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDM30-24S15 SDM30-24S15 Виробник : MEAN WELL SDM30-spec.pdf DC/DC, 30W, Вход: 18-36VDC, Выход: +15VDC 2.0А, -25...+85 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Description: Converter: DC/DC; 30W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 15VDC; Iout: 2A; THT
Type of converter: DC/DC
Input voltage: 18...36V DC
Output voltage: 15V DC
Output current: 2A
Mounting: THT
Manufacturer series: SDM30
Body dimensions: 50.8x50.8x16mm
Efficiency: 83%
Operating temperature: -25...85°C
Switching frequency: 225kHz
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Number of outputs: 1
Dimensions: 2"x2"
Power: 30W
Insulation voltage: 1kV DC
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
SDM30-24S15 SDM30-24S15 Виробник : MEAN WELL SDM30-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W 24Vin 15Vout 2A
термін постачання 21-30 дні (днів)
SDM30-24S15 SDM30-24S15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SDM30-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 30W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.63" H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV